خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره ما

در صفحه درباره ما سایت آیین تست می توانید اطلاعات کاملی درباره زمان فعالیت، اطلاعات تماس، برنامه های ما و… مشاهده کنید. این صفحه به زودی کامل تر خواهد شد، در حال حاضر در حال تماشای نسخه اولیه آن هستید.

اطلاعات تماس ما:

  • شماره تماس: 09368124886
  • جیمیل سایت: AeenTest.ir@gmail.com
  • آیدی تلگرام ادمین: @AeenTestAdmin
  • واتساپ ادمین: 09368124886

سریع ترین راه برای دریافت پاسخ این است که به آیدی تلگرام ادمین پیام دهید، اگر آیدی را پیدا نمی کنید شماره ادمین را سیو کنید و سپس در تلگرام به شماره سیو شده پیام دهید، اگر تلگرام ندارید سریع ترین راه این است در واتساپ پیام دهید. ارسال SMS یا ارسال جیمیل را در الویت آخر قرار دهید اگر می خواهید سریع پاسخ بگیرید.

ما چه زمانی شروع کردیم:

درواقع سایت آیین تست در 28 مرداد سال 1400 منتشر شد اما ایده انتشار این سایت دقیقا در عید همان سال به ذهنم رسید، وقتی که یکی از دوستان قدیمی ام که درحال خواندن نمونه سوالات آیین نامه بود به من گفت که واقعا خوندن این 800 سوال خیلی کار کسل کننده ایه طوری که گاهی اوقات ترجیح میدم برم خود کتاب رو بخونم تا اینکه بخوام 800 سوال پرتکرار آیین نامه رو بخونم!

وقتی دوستم اینو گفت دوباره یه چیزی اومد به ذهنم، چیزی که 3 سال پیش وقتی خودم داشتم برای آزمون آیین نامه تلاش میکردم اومد توی ذهنم و اونم دقیقا این بود که “واقعا چرا هیچ منبعی برای این مورد وجود نداره که کل این سوالات رو به صورت جزوه خلاصه کرده باشه و توی یه ویدیو یک ساعتی اون رو تدریس کنه؟ “

درباره ما

یادم میاد اون زمان خیلی درگیر کار هام بودم و دانشگاهمم تازه شروع شده بود، از اونطرف یه ایده های نصفه دیگه ای داشتم و درسر های زیادی داشتم برای همین شاید این ایده رو کلا فراموش کرده بودم تا اینکه عید 1400 دوباره با اون حرف دوستم، یاد اون ایده افتادم و باز هم متاسفانه سرم خیلی شلوغ بود ولی تصمیم گرفتم درجا اون رو یاددداشت کنم که فراموش نشه و بتونم در اولین فرصت این ایده رو اجرا کنم و سایت رو راه اندازی کنم.

انتخاب دامنه آیین تست:

تیرماه سال 1400 بود که من داشتم به اسم سایت فکر میکردم، حقیقتا اسم های بهتری هم به ذهنم رسید اما خب دامنه های اون ثبت شده بود و مشکلی که وجود داشت برای ثبت دامنه سایت آیین نامه این بود که انگلیسی آیین نامه میشه: Regulations و انگلیسی نمونه سوالات هم میشه: Sample Questions که نه راحت تلفظ میشن و نه کوتاه هستن برای همین نمی تونستم از کلمات انگلیسی استفاده کنم برای همین بهترین کار این بود خود کلمه آیین رو فینگلیش استفاده کنم و بعد یک مفهومی کنار اون بیاد که هم کوتاه باشه و هم مرتبط، که یهو مهفوم تست اومد توی ذهنم و دامنه آیین تست به مدت 5 سال تمدید شد.

محتوای سایت ما:

درحال حاضر 90 تا 95 درصد مطالب سایت توسط نویسنده سایت نوشته میشه، صفحاتی مثل همین درباره ما، حریم خصوصی کاربران، تماس با ما، صفحات محصول و این موارد توسط خود ادمین یعنی بنده نوشته میشه، جزوه ها و پی دی اف ها و فایل های ویدیویی سایت و عکس های سایت باز هم توسط ادمین ساخته میشه.

امیدواریم که با این سایت بتونیم ارزش خوبی رو به کاربرانمون ارائه بدیم و درواقع تفاوت بسیار بزرگی که توی سایت آیین تست نسبت به دیگر سایت ها میبینم اینه که هدف ما اینه درکمترین زمان ممکن با بالاترین خلاقیت مطالب رو به شما یاد بدیم که هم از یادگیری لذت ببرید و هم در امتحان آیین نامه به راحتی قبول بشید.