خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / 🔥 آیین نامه / دانلود برنامه آیین نامه برای ios

دانلود برنامه آیین نامه برای ios

دانلود برنامه آیین نامه برای ios

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ایجاد پلتفرم‌های مختلف دیجیتالی در دنیای امروزی، دیگر نیاز نیست برای انجام برخی از امور به بیرون از خانه بروید و می‌توانید بسیاری از کارها را داخل خانه یا محلِ کار و تحصیل خود توسط یک گوشی مجهز به اینترنت انجام دهید. انجام امور بانکی یکی از نمونه‌های بسیار مهم و بارز این مثال است. بسیاری از کارهای دیگر همچون دسترسی به نمونه سوالات آیین ‌نامه و آموزش رانندگی نیز امروزه دیجیتال شده و برنامه‌ای مخصوص به آن تدوین شده ‌است. دانلود برنامه آیین نامه برای ios، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین برنامه‌هایی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. برای آشنایی بیشتر با نمونه سوالات آیین ‌نامه و برنامه‌های آیین ‌نامه برای ios در این مقاله از سایت آیین تست همراه ما باشید.

آزمون رانندگی

آزمون رانندگی یکی از آزمون‌های بسیار مهم و کاربردی در طول زندگی بسیاری از اشخاص است. در مرحله پایانی آموزش رانندگی، آزمون‌هایی از فرد هنرجو و آموزش‌دیده گرفته می‌شود و با توجه به عملکرد او در این آزمون‌ها، گواهینامه برای فرد موردنظر صادر می‌شود و چنانچه فرد نتواند در یکی از آزمون‌های رانندگی قبول شود، باید دوباره آزمون دهد تا بتواند بالاخره در آزمون‌های رانندگی موفق شود. آزمون رانندگی شامل دو امتحان و آزمون مهم و اصلی، یعنی آزمون آیین ‌نامه و آزمون عملی شهری است. برای قبولی در آزمون عملی و شهری، فرد هنرجو باید به صورت عملی تمرین کرده و رانندگی کند تا بتواند رانندگی خود را تقویت کند و موفق به دریافت گواهینامه شود.

اما آزمون آیین ‌نامه رانندگی مانند آزمون عملی شهری نیست و برای قبولی در این آزمون، فرد متقاضی باید دانش و اطلاعات خود را بالا برده و علاوه‌بر خواندن کامل کتاب آموزش رانندگی، اطلاعات و حافظه خود را محک بزند. برای اینکه فرد بتواند از اطلاعات خود به درستی استفاده کرده و در آزمون آیین ‌نامه قبول شود، پیش از آزمون اصلی آیین ‌نامه، لازم است چند آزمون تستی و شبیه به آزمون آیین ‌نامه بدهد تا هم با سوالات آیین ‌نامه آشنا شود و هم تسلط بیشتری برای پاسخ‌دهی به سوالات آزمون داشته ‌باشد.

نمونه سوالات آزمون آیین ‌نامه

با توجه به اینکه هر فردی در طول زندگی‌اش برای گرفتن گواهینامه رانندگی باید حداقل یک بار با سوالات آیین ‌نامه آشنا شده و بتواند در آزمون آیین ‌نامه قبول شود، به همین دلیل امروزه سایت‌های بسیار زیادی نمونه سوالات آیین‌ نامه رانندگی را منتشر کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این سوالات شامل سوالات اصلی آیین ‌نامه، سوالات مربوط به بخش فنی خودرو، سوالات مربوط به تابلوها و سوالات مربوط به برچسب‌ها و علائم خیابانی و جاده‌ای می‌شود. فرد با مطالعه این سوال‌ها و پاسخ به آن‌ها می‌تواند با سوالات آزمون اصلی آیین ‌نامه آشنا شده و همچنین در مورد گزینه‌های گمراه‌کننده و اشتباه این سوالات نیز اطلاعاتی کسب کند.

برنامه آیین ‌نامه برای گوشی‌های هوشمند

همان ‌طور که قبلاً نیز گفته‌ شد، با پیشرفت علم و تکنولوژی و ایجاد بسترهای مختلف ارتباطی، اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های متفاوتی توسط برنامه‌نویسان تولید شده و در اختیار کاربران قرار داده ‌شده‌است. اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های نصب شده بر روی گوشی‌های موبایل نیز از این دسته‌ اپلیکیشن‌ها هستند. برنامه آیین ‌نامه برای گوشی‌های هوشمند یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین برنامه‎هایی است که توسط افراد بسیار زیادی جستجو و دانلود می‌شود. این برنامه‌ها طراحی کاربرپسندانه‌ای دارند و کاربر را ترغیب به مطالعه می‌کنند. و بر این اساس، اطلاعات و دانسته‌های کاربر افزایش یافته و کاربر در مدت زمان کوتاهی با سوالات بیشتری آشنا خواهد شد.

برنامه آیین نامه برای ios

با توجه به محبوبیت و پرطرفداربودن گوشی‌های برند اپل و آیفون در ایران، بسیاری از کاربران از این مدل استفاده می‌کنند. و به علت تفاوت سیستم عامل این نوع گوشی با گوشی‌های اندرویدی، گاهی کاربران در دانلود اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود دچار مشکل می‌شوند. برای دانلود برنامه آیین ‌نامه مخصوص گوشی‌های اپل و آیفون کافیست به اپل استور مراجعه کرده و با جستجوی کلمه آیین ‌نامه در آن، لیستی از برنامه‌های آیین ‌نامه قابل نصب بر روی گوشی آیفون را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که، برنامه آیین ‌نامه برای گوشی‌های اندرویدی نیز قابل دانلود و اجرا می‌باشد. البته برنامه و اپلیکیشن‌های آیین ‌نامه برای ios طراحی زیباتر و کاربرپسندانه‌تری دارند. نحوه چینش سوالات اصلی و سوالات مربوط به بخش فنی و همچنین تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در این برنامه‌ها به گونه‌ای است که کاربر ترغیب می‌شود تا سوالات بیشتری را پاسخ دهد. در برنامه‌های آیین ‌نامه، تمام بخش‌ها مرتب و دسته‌بندی شده‌ هستند. این امر باعث می‌شود تا کاربر با تمرکز بهتری به سوالات پاسخ داده و برخی از اطلاعات مهم و کاربردی را مرور کند و با سوالات بیشتری آشنا شود. برخی از امکانات و ویژگی‌های دانلود برنامه آیین نامه برای ios عبارت‌اند از:

 • وجود بیش از 1000 نمونه سوال از آزمون‌های قبلی
 • تصاویر مربوط به یادگیری تابلوها
 • ذکر نکات کاربردی و مهم در بخشی مجزا
 • بازی‌ها و طراحی‌های جذاب برای یادگیری تابلوها و علائم رانندگی
 • ذکر نکات گمراه‌کننده و بررسی جواب‌های صحیح و غلط

مزایای دانلود برنامه آیین نامه برای ios

افرادی که در حین تحصیل یا حین کار اقدام به فراگیری هنر رانندگی می‌کنند، برای خواندن کتاب یا جستجو نمونه سوالات آیین ‌نامه در سایت‌های مختلف وقت زیادی نداشته و اغلب ترجیح می‌دهند تا از یک برنامه آیین ‌نامه مناسب و مفید در گوشی موبایل خود برای مرور سوالات آیین ‌نامه استفاده کنند.

حتما برای بسیاری از شما اتفاق افتاده که ساعت‌ها در مسیر رفت‌وآمد بین محل کار یا تحصیل و محل زندگی، در سالن انتظار مطب دکتر یا ایستگاه اتوبوس و مترو معطل شده باشید. این زمان‌های مرده بهترین فرصت برای مطالعه و مرور سوالات آیین ‌نامه توسط اپلیکیشن‌های موبایلی هستند. یکی از مزایای دانلود برنامه آیین نامه برای ios این است که در این نوع از آزمون‌ها نیاز به کاغذ و خودکار نبوده و افراد می‌توانند در هر محلی که هستند، با در دست‌داشتن گوشی موبایل خود، نمونه سوالات آیین ‌نامه زیادی را حل کرده و با آن‌ها آشنا شوند.

برنامه‌های موبایلی مانند بازی‌های موبایلی و رایانه‌ای، طراحی بسیار زیبا و کاربرپسندانه‌ای داشته و همین امر باعث می‌شود تا کاربران برای استفاده از آن‌ها تمرکز و رغبت بیشتری داشته ‌باشند و ساعت‌ها پایِ این برنامه‌های موبایلی نشسته و سرگرم شوند. در حالی‌که برای مطالعه و خواندن کتاب راهنمایی و رانندگی تمرکز حواس بسیار بالایی نیاز بوده و شاید افراد نتوانند بیشتر از نیم ساعت، متمرکز باقی بمانند و پایِ کتاب آموزش رانندگی بشینند. تصویرسازی تابلوها، برچسب‌ها و علائم راهنمایی و رانندگی در این برنامه‌ها به گونه‌ای است که فرد، شکل ظاهری آن‌ها را در حافظه بصری خود ثبت می‌کند و همین امر در حین آزمون آیین ‌نامه، کمک بزرگی برای متقاضیان به حساب خواهد آمد.

دانلود برنامه آیین نامه برای ios

برنامه‌ های آیین ‌نامه برای ios تمامی سوالات اصلی، سوالات پرتکرار، سوالات مربوط به قسمت فنی ماشین، سوالات مربوط به تابلوها، سوالات تصویری حق تقدم، سوالات مربوط به علائم راهنمایی و رانندگی را به طور کامل و طبقه‌بندی‌شده، دربرداشته و کاربران می‌توانند به راحتی سوالات مربوط به هریک از قسمت‌ها را بررسی کرده و پاسخ دهند. آوردن تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در قالب تصویرهای مختلف و مقایسه آن‌ها با یکدیگر باعث می‌شود تا کاربران، تصاویر مربوطه را تجزیه و تحلیل کرده و اطلاعات خود را غنی‌تر سازند.

نکته مثبت و بسیار مهم و باارزش این برنامه‌ های آیین ‌نامه برای ios این است که آزمون‌های شبیه‌سازی شده در این برنامه‌ها در آخر نتیجه‌گیری شده و برای کاربران نمره‌ای کاملاً واقعی و حقیقی لحاظ می‌شود و بر این اساس افراد می‌توانند شانس خود را برای قبولی در امتحان تخمین بزنند.

یکی دیگر از مزایای این برنامه و آزمون‌ها این است که افراد از طریق آشنایی با انواع مختلف نمونه سوالات آیین ‌نامه، می‌توانند استرس امتحان را در خود کنترل کرده و میزان استرس خود را کاهش دهند. در واقع افراد مختلف با قرارگرفتن در معرض نمونه سوالات امتحانی می‌توانند از شدت استرس، اضطراب و ترس خود کاسته و تمرکز خود را در آزمون اصلی تقویت کنند.

آیین تست؛ معتبرترین مرجع دانلود نمونه سوالات آیین ‌نامه

ثابت بودن سوالات امتحانی آزمون آیین ‌نامه یکی از ویژگی‌های مثبت این آزمون‌ها است. کاربران می‌توانند با مرور چندین باره این نمونه سوالات و آزمون‌ها، سوالات را شناخته و گزینه‌های صحیح و اشتباه آن را از یکدیگر تشخیص دهند. این مورد درباره تمامی سوالت آیین ‌نامه، سوالات فنی ماشین، سوالات تصویری و سوالات پرتکرار صدق می‌کند و تمامی این سوالات ثابت بوده و ممکن است برخی از نمونه سوالات آیین ‌نامه برای کاربران تکراری باشد. برای دانلود و دریافت نمونه سوالات آیین ‌نامه و نکات مربوط به آموزش رانندگی، شما می‌توانید به سایت آیین تست که معتبرترین مرجع نمونه سوالات آیین ‌نامه است، مراجعه کرده و تمام اطلاعات و نکات کاربردی برای اخذ گواهینامه رانندگی را مطالعه کنید.

سوالات متداول

 1. هنرجویان آموزش رانندگی باید در چند آزمون رانندگی شرکت کنند؟ هنرجویان برای اخذ گواهینامه باید در دو آزمون آیین ‌نامه رانندگی و آزمون عملی شهری شرکت کنند و با قبولی در هردو این آزمون‌ها، موفق به اخذ گواهینامه می‌شوند.
 2. استفاده از دانلود برنامه آیین نامه برای ios چه مزایایی دارد؟ افراد با استفاده از برنامه آیین ‌نامه می‌توانند وقت‌های اضافی و مرده خود را به فرصت تبدیل کرده و در هر زمان و مکانی، نمونه سوالات آیین ‌نامه را مطالعه کنند. همچنین شبیه‌سازی آزمون آیین ‌نامه باعث کاهش استرس و ترس افراد شده و سبب می‌شود تا افراد با سوالات بیشتری آشنا شوند.
 3. آیا نمونه سوالات آیین ‌نامه موجود در برنامه‌های آیین ‌نامه معتبر هستند؟ بله، این نمونه سوالات با توجه به آزمون‌های آیین ‌نامه قبلی طراحی شده و اغلب سوالات پرتکرار و مهم در آن‌ها درج شده‌است.
 4. دلیل پرطرفداربودن برنامه‌های آیین ‌نامه برای گوشی‌های موبایل چیست؟ اغلب برنامه‌های آیین ‌نامه به راحتی قابل دانلود و نصب بر روی گوشی‌های هوشمند می‌باشند. طراحی بسیار زیبا، جذاب و کاربرپسندانه آن‌ها باعث می‌شود تا طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی از آن‌ها استفاده کنند.

برای دانلود نمونه سوالات آیین نامه کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

aeentest.ir/sample-regulations-questions

۷ دیدگاه

 1. من این برنامه رو برای کارم استفاده می‌کنم و واقعا کاربردی هست. تنها چیزی که می‌تونست بهتر باشه، اضافه کردن بیشتری از آیین نامه‌های دیگه بود.

 2. خیلی خوبه که برنامه آیین نامه برای ios هم منتشر شده. فقط اگر امکان اضافه کردن بیشتر آیین نامه ها وجود داشته باشه، عالی میشه.

 3. سلام. من این برنامه رو دانلود کردم و خیلی راضی‌ام. روی ios کار می‌کنه و همه چیز رو به راحتی می‌تونم پیدا کنم. خیلی خوبه که این برنامه رو ساختید.

 4. من این برنامه رو چند روز پیش نصب کردم و باید بگم که واقعا راضیم. رابط کاربری ساده و مفیدی داره و کار باهاش خیلی راحته. اگه یه نسخه به روز شده با قابلیت های بیشتر هم بیاد خیلی بهتر میشه.

 5. واقعا عالی بود این برنامه آیین نامه رو برای ios گذاشتین. خیلی به راحتی دانلود و نصب شد، دست مریزاد!

 6. مقاله‌ی خیلی خوبی بود. ممنون از شما.

 7. مقاله بسیار خوبی بود، اما به نظرم یکمی کوتاه بود. با این حال، ممنون از شما که این راهنمای کاربردی رو با ما به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *