خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / ◀️ اطلاعات عمومی / روش سیاه شدن لاستیک ماشین

روش سیاه شدن لاستیک ماشین

روش سیاه شدن لاستیک ماشین

ماشین ها دارای بخش های مختلفی بوده و همین مسئله باعث شده تا اهمیت نگهداری صحیح و اصولی از ماشین ها تبدیل به یکی از موضوعات بسیار مهم شده است و همواره سوالات مختلفی در رابطه با نحوه نگهداری از قطعات مختلف ماشین مطرح می شود.

در همین راستا یکی از سوالات مهمی که همواره مطرح می شود این است که به منظور سیاه شدن لاستیک ماشین باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم و چگونه می توان اقدام به براق کردن لاستیک ماشین شود. در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین مایع برای شستن لاستیک ماشین آشنا کرده و در رابطه با آن اطلاعات کاملی را به شما ارائه همراه دهیم. پس با آیین تست همراه باشید تا در رابطه با مسئله بسیار مهم صحبت کنیم.

اهمیت تمیز کردن و براق کردن لاستیک ماشین

پیش از آن که بخواهیم شما را با فرمول رایگان واکس ماشین آشنا کرده و در رابطه با بهترین مایع برای شستن لاستیک ماشین صحبت کنیم، بهتر است تا در رابطه با اهمیت انجام این فرآیند اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. به منظور بررسی این مسئله بسیار مهم باید گفت که سیاه کردن لاستیک های ماشین می تواند جلوه و زیبایی فوق العاده ای را به لاستیک های خودرو شما بدهد.

همچنین اگر به صورت اصولی اقدام به مراقبت از لاستیک های خود کنید، این مسئله باعث افزایش طول عمر لاستیک ها شده و درصد فرسوده شدن آن ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که هر چند وقت یک بار اقدام به تمیز کردن لاستیک خود کرده و با استفاده از روش های اصولی جلوه فوق العاده ای به لاستیک های خود بدهید.

روش های سیاه کردن لاستیک ماشین

اگر زیبایی لاستیک های شما برای تان اهمیت بسیار زیادی دارد و به دنبال آن هستید تا اقدام به افزایش زیبایی بصری آنان ها کنید، باید به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید که امروزه روش های مختلفی به منظور رسیدن به این هدف وجود دارد. با این حال اگر بخواهیم شما را با هر یک از این روش ها آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

براق کردن لاستیک ماشین با استفاده از واکس لاستیک صنعتی

یکی از تکنیک های بسیار مهمی که به شما کمک می کند تا بتواند از طریق آن اقدام به تمیز کردن لاستیک های خودرو خود کرده و زیبایی فوق العاده ای به آن بدهید، استفاده از واکس لاستیک است. مسئله مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که امروزه شرکت های مختلفی در حوزه تولید واکس لاستیک فعالیت دارند و شما می توانید با خرید واکس لاستیک اقدام به تمیز کردن و براق کردن لاستیک های خود کرده و جلوه فوق العاده ای به آن ها بدهید.

در همین راستا پیشنهاد ما این است که به منظور خرید واکس لاستیک به سراغ برندهای مشهور و معتبر رفته و با کمک از این برندها اقدام به خرید یک واکس لاستیک حرفه ای کنید. استفاده از این واکسن به شما کمک می کند تا اقدام به سیاه کردن لاستیک های خود کرده و زیبایی چشم نوازی به آن ها بدهید.

البته مسئله بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به صورت کلی واکس لاستیک از جمله تجهیزاتی است که توسط برندهای خارجی تولید می شود و به دلیل وارداتی بودن این دسته از محصولات قیمت آن ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است با افزایش نرخ دلار، قیمت این دسته از محصولات نیز چندین و چند برابر شده است.

این مسئله باعث شده تا واکس لاستیک خارجی که تا چند سال گذشته می شد آن ها را با قیمت مناسبی خریداری کرد، امروزه افزایش قیمت بسیار زیادی را تجربه کند و به همین دلیل بسیاری از افراد که توانایی مالی برای خرید واکس لاستیک ندارند، ترجیح می دهند تا خودشان شخصاً اقدام به تولید واکس لاستیک کرده و از واکس لاستیک خانگی استفاده کنند. در همین راستا در بخش های بعدی شما را با نحوه ساخت این دسته از محصولات آشنا می کنیم.

ساخت واکس لاستیک در منزل

روش سیاه شدن لاستیک ماشین

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با وجود این که بهترین مایع برای شستن لاستیک ماشین واکس لاستیکی است که توسط برندهای مطرح تولید می شود اما شما می توانید با کمک مواد مختلف اقدام به تولید یک واکسن با کیفیت برای لاستیک های خودروهای خود کرده و از طریق فرمول رایگان واکس لاستیک اقدام به تهیه واکس خانگی کنید. اگر بخواهیم شما را با روش های ساخت واکس لاستیک در منزل آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت واکس با استفاده از نرم کننده مو

استفاده از نرم کننده موی یک روش سیاه شدن لاستیک ماشین است که امروزه افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می توانید با کمک نرم کننده مو درخشش چشم نوار و فوق العاده ای را به تایر خودرو خود داده و آن را زیبا و جذاب تر از همیشه کنید. این روش یکی از تکنیک های بسیار ساده و مقرون به صرفه است که به شما کمک می کند تا در محیط خانه اقدام به تهیه واکس لاستیک کنید.

استفاده از سرکه برای ساخت واکس ماشین

یکی دیگر از روش هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق آن اقدام به زیبا کردن ماشین خود کرده و اقدام به براق کردن لاستیک ماشین کنید، استفاده از سرکه است. در واقع سرکه یکی از موادی است که به عنوان واکس لاستیک و داشبورد همواره از آن استفاده می شود اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به دلیل ساختار سرکه بهتر است تا به جای این که از حجم بسیار زیادی سرکه استفاده کنید تنها سه قسمت سرکه را با یک قسمت آب مخلوط کرده و سپس آن را به صورت اسپری بر روی لاستیک ماشین بزنید و از طریق آن اقدام به تمیز کردن لاستیک ماشین خود کرده و آن زیبا و خاص کنید.

استفاده از مایع ظرفشویی و سرکه به عنوان واکس لاستیک در منزل

یکی دیگر از روش ها و تکنیک های که می توان از آن برای ساخت واکس لاستیک در منزل استفاده کنید، کمک گرفتن از مایع ظرفشویی، آب داغ و سرکه است. ترکیب این مواد در کنار هم باعث می شود تا شما بتوانید در محیط منزل اقدام به ساخت واکس لاستیک کرده و از طریق آن لاستیک های خود را براق و سیاه کرده و زیبایی شگفت انگیزی به آن بدهید.

به منظور انجام این فرآیند لازم است تا مایع ظرفشویی و آب داغ را به سرکه افزوده و سپس آن را به صورت اسپری بر روی لاستیک خود بزنید. البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به منظور انجام این فرایند باید مقدار ماده ظرفشویی زیاد نباشد، چرا که افزایش بیش از اندازه مایع ظرفشویی ممکن است فرایند سیاه کردن لاستیک های شما را با مشکل مواجه کند.

استفاده از روغن زیتون به عنوان واکس لاستیک

یکی دیگر از تکنیک هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق آن اقدام به تمیز کردن لاستیک های خودرو خود در محیط خانه کنید، کمک گرفتن از روغن زیتون است. در واقع روغن زیتون به شما این امکان را می دهد تا بتوانید درخشندگی فوق العاده ای به لاستیک های خودرو خود داده و این بخش از خودرو خود را زیبا تر و خاص تر از همیشه کنید .

استفاده از خمیر دندان برای پاک کننده لاستیک

از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که یکی از مشکلاتی که همراه افراد با آن مواجه هستند بحث پاک کردن لاستیک است، چرا که به وجود آمدن لکه بر روی بخش های مختلف ماشین مثل داشبورد و لاستیک می تواند جلوه آن ها را با مشکلات جدی مواجه کند. در همین راستا پیشنهاد سایت آیین تست که یکی از وب سایت های پیشرو و پیشگام در حوزه آموزش رانندگی و دریافت نمونه سوالات آیین نامه به حساب می آید این است که به منظور پاک کردن این لکه ها از موادی چون خمیر دندان استفاده کنید.

مسئله مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که استفاده از خمیر دندان به عنوان یک ماده پاک کننده به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی لکه های موجود بر روی لاستیک و داشبورد ماشین را از بین برده و به زیبایی فوق العاده ای به آن ها بدهید.

استفاده از نوشابه برای سیاه کردن لاستیک

اگر در اینترنت به دنبال روش سیاه کردن لاستیک بگردید، به عنوان یکی از روش های مهم با این مسئله مواجه می شوید که امروزه برخی از افراد از طریق نوشابه اقدام به تمیز کردن لاستیک های خودرو خود می کنند.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که با وجود این که استفاده از لاستیک می تواند به بهترین شکل ممکن باعث سیاه شدن لاستیک های شما شده و زیبایی بسیار زیادی به آن ها بدهد اما نکته مهم این است که استفاده بیش از اندازه از نوشابه برای تمیز کردن لاستیک باعث کاهش طول عمر لاستیک های شما می شود و پس از مدتی لاستیک های شما را با مشکلات مختلفی مواجه می کند.

به همین دلیل لازم است تا به منظور تمیز کردن لاستیک های خودرو خود از مواد دیگری به جای نوشابه استفاده کنید و یا اگر در شرایط خاص نیاز دارید تا از نوشابه به منظور تمیز کردن لاستیک های خودرو استفاده کنید، درصد بسیار کمی از نوشابه برای تمیز کردن لاستیک خود مورد استفاده قرار دهید.

سایر محصولات برای ساخت واکس لاستیک در منزل

سیاه شدن لاستیک ماشین

با وجود این که شما را با روش های مختلف برای ساخت واکس لاستیک در منزل آشنا کردیم اما باید به این مسئله بیار مهم توجه داشته باشید که استفاده از موادی چون سس مایونز، خردل، آبلیمو، روغن موتور، روغن سبزیجات و… از دیگر مواردی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا از طریق اقدام به براق کردن لاستیک ماشین خود کنید. درباره وظیفه روغن موتور می توانید در سایت آیین تست اطلاعات بیشتری به دست آورید.

افزایش طول عمر قطعات ماشین

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چرا باید به صورت کلی اقدام به تمیز کردن بخش های مختلف ماشین مثل لاستیک ها کرد و انجام این فرایند چه اهمیتی دارد؟ در راستای بررسی این موضوع باید گفت که امروزه انجام این فرآیند به افزایش طول عمر  بخش های مختلف خودرو شما کمک می کند و همچنین زیبایی فوق العاده ای به قسمت های مختلف خودروتان می دهد.

به همین دلیل لازم است تا به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید و با انجام فرآیندهای مختلف به حفظ نگهداری و افزایش زیبایی بخش های مختلف خودرو خود کمک کنید. تمامی این موارد در نهایت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از خودرو خود نگهداری کرده و سالیان سال از آن به راحتی استفاده کنید.

راستی! درباره وظیفه کاتالیست خودرو در سایت آیین تست مطلبی منتشر شده که نکات ناگفته ای را راجع به کاتالیست خودرو بیان کردیم، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را بخوانید.

حرف آخر مطلب روش سیاه شدن لاستیک ماشین

در این مطلب از سایت آیین تست تلاش کردیم تا شما را به صورت کامل با روش های تمیز کردن لاستیک خودرو آشنا کرده و به شما بگوییم که چگونه می توانید به راحتی با استفاده از مواد مختلف خودرو خود را تمیز کرده و زیبایی فوق العاده ای به آن بدهید. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما این امکان را می دهد تا در نهایت به بهترین شکل ممکن لاستیک های خودرو خود را با استفاده از مواد مختلف در منزل تمیز کرده و زیبایی شگفت انگیزی به آن ها بدهید.

۱۱ دیدگاه

 1. یکی دیگر از مواردی که با کمک آن میتوانید اقدام به … چقدر تکرار کلمات آخه!!؟

 2. برای سیاه کردن لاستیک از مایع سیاه شور لباس و ۱۵ حبه قند تو جانوشابه بزرگ عالیه

 3. مرسی بابت انتشار این مطلب خوب من قبل از تحریم ها از برندهای خارجی میخریدم اما الان یه برند ایرانی برای خرید اسپری براق کننده لاستیک به اسم هافنر بهم معرفی کردن که بسیار راضی بودم و به نظرم بهتره از تولیدات داخلی در این شرایط اقتصادی بیشتر حمایت کنیم.

 4. من این روش رو امتحان نکردم ولی به نظرم خیلی جالبه. ممنون از نویسنده برای این مقاله مفید.

 5. من این روش رو امتحان نکردم ولی به نظرم خیلی جالبه. ممنون از نویسنده برای این مقاله مفید.

 6. مقاله خوبی بود، ولی به نظرم کمی برای مبتدی ها سخت بود. اگر یکمی ساده تر و قابل فهم تر باشه، بهتر میشه. اما در کل خیلی خوب بود. ممنونم.

 7. سلام دوستان! من این مقاله رو خوندم و واقعا به نکات جالبی اشاره کرده بود. این روش سیاه کردن لاستیک ماشین به نظرم جدید و عملی بود. حتما امتحان کنید!

 8. این مقاله خیلی جالب بود! من اصلا نمی‌دونستم که میشه لاستیک ماشین رو سیاه کرد. اطلاعات جالبی دادید. خیلی ممنونم!

 9. این مقاله واقعا خوب بود! من هیچوقت نمیدونستم که چطور میشه لاستیک های ماشین رو سیاه کرد. خیلی ممنون بابت این مطلب کاربردی!

 10. این مقاله خیلی جالب بود! من قبلا هیچوقت نفهمیده بودم چطور میشه لاستیک رو سیاه کرد. واقعا عالی بود!

 11. وای خیلی عالی بود! من این روش رو امتحان کردم و نتیجه‌ی خوبی گرفتم. ممنون بابت این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *